Trendy ślubne 2016 – co jest modne w tym roku?

Ten rok będzie wyglądał trochę inaczej od poprzedniego pod względem ślubów, sprawdź jakie są trendy ślubne 2016! Sezon ślubny 2016 możemy śmiało uznać za otwarty. Czym zaskoczą nas wesela w tym roku? Poniżej przedstawiamy najmodniejsze trendy w tym roku.

Kolory.

W tym roku dominuje wiosenna paleta kolorów. Ten sezon jest pełen chłodnych pastelowych odcieni ,które najczęściej występują w przyrodzie. Część z tych kolorów dominowała w tamtym roku jednak nie w takim stopniu jak teraz. W poprzednim sezonie hitem był kolor – Marsala przyjmuje on bordowo-brązowy odcień. Tegoroczne wesela odbywają się pod znakiem wszelkich odcieni niebieskiego, szarości, dużą popularność zyskał również kolor kremowy oraz jasno pomarańczowy .

dekoracje ślubne

Suknie ślubne.

W tym roku największy nacisk pod względem sukni jest kładziony na smukłość i kobiecość. W wiosennych sukniach dominują jedwabie, natomiast w letnich tiule. Jak w tamtym roku swojej popularności nie traci koronka oraz hafty. Jedną z najodważniejszych kreacji tego roku jest suknia z dwuczęściowym topem z lekko odsłoniętym brzuchem jednak mało ,która panna młoda decyduje się na tak odważny  ruch. Najpopularniejszymi modelami w tym roku są długie suknie ślubne z odkrytymi ramionami

Dekoracje sali weselnej.

Wiszące dekoracje nie tracą na popularności – tamten rok był ich pełen w tym roku sytuacja wygląda tak samo. Popularne jest wykorzystywanie małych roślin doniczkowych oraz upominków dla gościW tym roku popularne są oczywiście zawieszki na alkohol oraz jeszcze bardziej wyszukane winietki. Coraz częściej pary młode decydują się na podłużne stoły ,które ostatniego czasu wracają do łask. Popularne są również wyszukane obrusy, na których pojawiają się jak zwykle podziękowania dla gości.

podziękowania dla gości ślub

Ten rok jak każdy poprzedni jest pełen coraz to nowych inspiracji. Warto jest się orientować co jest modne w danym roku. Jednak to my musimy pamiętać ,że wesele jest dla nas – nie możemy organizować wesela pod panujące trendy tylko pod siebie. Wystrój sali musi ukazać to jacy naprawdę jesteśmy.

Reklamy